کیسه زباله رولی

کیسه زباله رولی گیلانه

 

کیسه زباله رولی گیلانه

 

گروه تولیدی بازرگانی گیلانه با رویکرد مشتری مداری و تامین کیفیت مطلوب ،انواع کیسه های نایلونی را با دو برند گیلوا و گیلانه در سال ۹۲ به مشتریان و مصرف کنندگان عزیز عرضه نمود .

کیسه زباله های رولی از جنس نایلون بهره گرفته شده است . نایلون ،گونه‌ای از گرما نرم است .به این معنا که از مواد نرم ساخته شده است . نخستین کاربری‌های تجاری از نایلون در ساختن برس مسواک(۱۹۳۸) و جوراب زنانه۱۹۴۰ بود . این مواد از واحدهای تکرارشونده که با پیوند پپتاید یا پیوند شیمیایی آمید به یکدیگر پیوند یافته‌اند ، تشکیل شده و نوعی پلی آمید است. نایلون نخستین پلیمر ترکیبی موفق در بازرگانی است که کیسه زباله رولی نیز از آن ساخته می شوند . هدف از ساخت نایلون آن بود که چون در دوران جنگ جهانی دوم ، ابریشم کمیاب شده بود، این ماده جایگزین ترکیبی ابریشم شود و بتوان چیزهایی را که با ابریشم ساخته می شد را با این ماده ساخت. این ماده در آن دوران در ساخت برخی وسایل نظامی چون چتر نجات ، جلیقه توپ‌خانه ضد هوایی و تایرهای بسیاری از انواع خودروهای نظامی بکار رفت .امروزه نایلون مصارف بی پایان و مختلفی در تولیدات دارد از جمله می توان به عمومی ترین آن یعنی کیسه های نایلونی اشاره کرد. این کیسه های زباله رولی در سه سایز و سه رنگ متفاوت ارائه می گردند .

 

ابعاد کیسه زباله رولی گیلانه

 

کیسه های زباله رولی گیلانه با سایز کوچک در رنگ زرد که تعداد ۵۴ عدد کیسه زباله به صورت سه رول در هر جعبه ؛ با سایز متوسط با رنگ سبز و تعداد ۴۲ عدد کیسه زباله رولی در هر جعبه و همچنین سایز بزرگ به رنگ آبی و تعداد ۳۰ عدد و به صورت ۳ رول در هر جعبه بسته بندی و تولید می گردند .

 

برچسب ها : , , ,