فویل آلومینیوم

فویل آلومینیوم

فویل آلومینیوم گیلان پلاست

 

فویل آلومنیوم

 

بیش ترین کارآیی فویل آلومینیوم در صنایع بسته بندی می باشد ولی صد ها کاربرد دیگر ویژگی های منحصر بفرد فویل آلومینیوم باعث استفاده روزافزون این محصول در مصارف خانگی شده است ، از پخت غذا تا فریز کردن مواد غذایی در دهه اخیر مصرف فویل آلومینیوم به عنوان یکی از ملزومات جدایی ناپذیر از آشپزی مخصوصا در آشپزخانه های صنعتی کاربرد به سزایی پیدا کرده است .ضخامت های ۹ تا ۸۰ میکرون عموما مصارف خانگی و غذایی دارند. امکان بسته بندی در طول ها ،عرض ها و وزن های مورد تقاضای مشتریان گرامی، در شرکت گیلان پلاست مهیا می باشد.

 

 

روش تولید فویل آلومینیوم

 

 

فویل آلومینیوم حاصل از تبدیل مذاب آلومینیوم به ورق آلومینیوم و سپس نورد ورق حاصله به دفعات تا رسیدن به ضخامت مورد نظر می باشد.برای حصول ضخامت مورد نظر کنترل کاهش ضخامت با عبور پرتو بتا به طور پیوسته بررسی می گردد.به منظور تولید فویل آلومینیوم،آلومینیوم در طول پروسه تولید سخت تر و سخت تر می شود و به همین دلیل پس از انجام پروسه تولید باید طی عملیات حرارتی به منظور امکان استفاده در مصارف بیشتر به میزان مورد نظر نرم شود.دمای ۳۴۰ درجه سانتی گراد به مدت ۱۲ ساعت عموما برای این منظور کفایت می نماید ،این عملیات سبب تبخیر کامل روغن باقیمانده از پروسه نورد شده و سطح فویل آلومینیم عاری از روغن و چاپ پذیر می گردد. سپس رول ها به عرض های مورد نیاز برش شده و مورد مصرف قرار می گیرند.فویل آلومینیوم دارای سختی طبیعی در سطوح خود می باشد. وجود لایه ای شفاف از اکسید آلومینیوم روی سطح آن مانع از اکسید شدن مجدد آن سطح می شود ، در نتیجه کیفیت سطح دربسیاری از کاربرد ها ثابت و ماندگار است. فویل آلومینیوم ، لایه ای بسیار نازک با ضخامت ۰٫۰۰۶ تا ۰٫۲ میلی متر از آلومینیوم است که از آلیاژهای خاصی به صورت رول تهیه می گردد. در کاربرد های خاص و کاربرد های بسته بندی ،یکی از مهم ترین ویژگی های فویل آلومینیوم ، غیر قابل نفوذ بودن آن نسبت به بخار آب  و گاز ها می باشد.

 

گروه تولیدی گیلانه (گیلان پلاست) بسته بندی های متنوع در ضخامت های مختلف برای مصارف خانگی ارائه نموده است که به اختصار عبارتند از :

 

 

ابعاد فویل آلومینیوم

 تعداد در کارتن

 

فویل۶۰ سانت جعبه ای ۱۵۰
فویل۶۰سانت۳۰میکرون جعبه ای ۱۵۰
فویل۶۰سانت۵۰میکرون جعبه ای ۱۵۰
فویل۶۰سانت۵۰میکرون سلفونی ۱۵۰
فویل۶۰سانت۷۰میکرون سلفونی ۱۵۰
فویل  آلومینیم ۸۰ سانت ۵۰ میکرون امتری ۱۲۰
فویل۶۰ سانت۵۰میکرون کیلویی
فویل۶۰سانت۷۰میکرون کیلویی
فویل۸۰سانت۵۰میکرون کیلویی
فویل۸۰سانت۷۰میکرون کیلویی
فویل۲۰سانت ۵۰۰ گرم کیلویی
فویل ۲۰ سانت۱۰۰۰گرم کیلویی
فویل۳۰سانت۵۰۰گرم کیلویی
فویل آلومینیوم ۳۰سانت۱۰۰۰گرم کیلویی
برچسب ها :